INTERTOOL 2016

 SMART AUTOMATION AUSTRIA 2016

mezinárodní průmyslové veletrhy v centru Evropy 

největší a nejdůležitější průmyslové veletrhy Rakouska
čekají na Vás v květnu 2016

Informační stránky oficiálního výhradního zastoupení veletrhů
v České republice, na Slovensku a v Maďarsku
společnosti Schwarz & Partner
Stránky v rekonstrukci.
Přejděte prosím na naše nové webové stránky
cz.export-marketing.eu


RAKOUSKO


NEJVĚTŠÍ VELETRHY
průmyslových technologií a inovací v Rakousku
znovu po dvou letech v nedaleké Vídni

odborný veletrh průmyslové automatizace
Vídeň, 10.-12. května 2016SMART AUTOMATION AUSTRIA | Fachmesse für industrielle Automation. Zeitgleich mit INTERTOOL und SCHWEISSEN


největší rakouský mezinárodní veletrh pro strojírenství, obrábění kovů a inovace v oboru průmyslu
Vídeň, 10.-13. května 2016
veletrhy se konají jednou za 2 roky


INTERTOOL | Internationale Fachmesse für Fertigungstechnik. Zeitgleich mit SCHWEISSEN mit SMART AUTOMATION AUSTRIA von 6.-8. Mai


VÍDEŇSKÉ VELETRHY PRŮMYSLOVÝCH TECHNOLOGIÍ

A INOVACÍ

INTERTOOL A SMART AUTOMATION AUSTRIA 2016

JIŽ ZANEDLOUHO OTEVŘOU SVÉ BRÁNY

 
Jak je již známo, rakouský průmysl je jedním z nejvyspělejších ve střední a východní Evropě, stejně jako v jihovýchodní Evropě.
Nejvýznamnější rakouské veletrhy průmyslových technologií a inovací INTERTOOL a SMART AUTOMATION AUSTRIA 2016 jsou optimální platformou pro prezentaci průmyslu, inovací a investičních příležitostí pro různé CEE-SEE regiony.

Po několika návštěvách delegací z regionu Třebíče, se právě město Třebíč bude na veletrhu INTERTOOL 2016 poprvé prezentovat na samostatném stánku a v rámci mezinárodního B2B programu, zaměřeného především na rakouské, slovinské, slovenské a maďarské potencionální partnery. Také ostatní regiony z dalších CEE- SEE zemí zvažují svoji účast jako vystavovatelé.

Pořadatel veletrhu na minulém ročníku přivítal 488 vystavovatelů a 468 zastoupených podniků z jedenácti zemí a také 20 617 registrovaných návštěvníků z řad odborníků, mezi nimiž byli také návštěvníci z České republiky a Slovenska, kteří velmi pozitivně hodnotili tyto prestižní průmyslové veletrhy.

NEJ veletrhy průmyslu a inovací v Rakousku vítají vystavovatele z České republiky.

On-line katalog vystavovatelů 2016 najdete na www.intertool.at/katalog.

NOVINKOU veletrhu INTERTOOL 2016 je vstup pro odborníky, kteří se do zahájení veletrhu přihlásí přes internet, zdarma. Více informací o registraci a zakoupení vstupenky na
http://www.intertool.at/besuchen/ticket/. Tato vstupenka platí také pro vstup na veletrh SMART AUTOMATION AUSTRIA.

Pro menší a střední firmy z ČR a Slovenska, které chtějí vyzkoušet účast na veletrzích za minimální ceny, nabízíme nestandartní formu katalogové prezentace bez osobní účasti. Je vhodná pro firmy z různých oborů, které nespadají do nomenklatury vídeňských veletrhů, např. z oborů vzdělávání, logistika, bezpečnost práce, investiční služby, technické překlady, tlumočení aj. Katalogová prezentace bude na stánku Schwarz & Partner v hale A. Formou katalogové prezentace se představí také odborná česká média, např. Czechindustry, Buildinfo, MM průmyslové spektrum, Energetika, A-Z Elektro nebo ze slovenských médií MAGAZÍN STROJE A MECHANIZÁCIA nebo AI MAGAZINE.

Již tradičně se v rámci veletrhu INTERTOOL taky plánuje společný českých stánek v režii agentury CzechTrade (obor kovoobrábění).

Návštěvníky veletrhů budou čekat ne pouze jarní inspirace v krásné Vídni, ale spousta inspirací nových technologií, možnosti navázání nových obchodních kontaktů a inspirující rozmanitý doprovodný program veletrhu, např. v Kongresovém centru 12. května seminář "Pokročilá výroba ve strojírenství" (
http://www.intertool.at/de/besuchen/tuwien/) nebo 10. května tamtéž "AUSTRIAN 3D PRINTING FORUM" - fórum o 3D tisku + 3D tiskárna. Mezi 25 řečníky budou odborníci předních renomovaných firem. Více informací o tomto fóru nawww.3d-printing-forum.at.


INTERTOOL v sousední Vídni je tradiční největší veletrh průmyslových technologií a inovací, veletrh, který je v podvědomí nynější generace managementu a odborníků a je součástí úspěšného vývoje rakouského průmyslu a obrovského růstu exportu za posledních 20 let.
Pro mnohé rakouské podnikatele a inženýry je INTERTOOL tradičním symbolem úspěchu rakouského průmyslu.

Již pravidelně se na tomto významném a prestižním rakouském veletrhu prezentují české firmy, a to jak malé, střední, tak i velké.

Průmyslový trh Rakouska je samozřejmě specifickým a náročným, ale v případě důsledného zpracování a solidního vystupování na tomto trhu slibuje dobré možnosti pro podnikání a stabilní obchodní kontakty.

Rakouské firmy jsou orientovány na export, ale v konkurenčním prostředí hledají nejlepší dostupné nabídky na trhu na základě optimalizace poměrů kvalita-cena. Z toho důvodu české firmy, které mohou nabídnout zajímavé kvalitní inovační řešení, a to za dobrou cenu, určitě mají šanci na rakouském trhu průmyslových technologií a inovací, buďto v oboru kovoobrábění, obráběcích strojů, průmyslové automatizace nebo v oboru spojování materiálů.

Tradiční INTERTOOL v sousední Vídni je optimální platformou pro navázání nových obchodních kontaktů a prezentace inovací. Tradiční vídeňský INTERTOOL je navštěvován především rakouskými a německými vlastníky firem, managementem, nákupčími, řediteli výroby, ale také obchodníky a řediteli firem především středních a menších podniků ze sousedního Maďarska, Slovenska, Slovinska a Chorvatska.
 
Za poslední léta INTERTOOL ve Vídni zaznamenal také razantní nárůst zájmu z dalších států východní Evropy, a dokonce Asie.

Schwarz & Partner zastupuje vídeňské průmyslové veletrhy již od roku 2003. Rádi Vám poradíme s možností Vaší účasti na této prestižní akci.


V případě jakýchkoliv dalších dotazů neváhejte kontaktovat oficiální zastoupení vídeňských veletrhů pro ČR, Slovensko a další země střední a východní Evropy.

Schwarz & Partner, spol. s r. o.
Benediktská 5/691, 110 00 Praha 1
Lenka Kotllárová
Tel.: +420 603 278 654
Email: intertool@sp.cz